#Listonic #ONas

Blog firmowy listy zakupów Listonic

Konkurs Smart Shoppingowy zakończony!

Nagrody

Nagrody

Witajcie!

Zakończyliśmy nasz smart shoppingowy konkurs. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim, którzy tak bardzo przyczynili się do rozpowszechnienia idei smart shoppingu. Mamy nadzieję, że dzięki waszym wskazówkom, których tak chętnie udzielaliście internautom możemy powiedzieć, że zrobiliśmy duży krok w robieniu świadomych zakupów.

Gratulujemy najlepszym

Gratulujemy najlepszym

Gratulujemy najlepszym i tym, którzy dzielnie walczyli o miano najlepszego wykładowcy w naszej akademii. Chcemy Was poinformować, że tak ogromne zainteresowanie konkursem nas zadziwiło. Bardzo wysoko postawiona poprzeczka została szybko osiągnięta i dla czterech najlepszych wykładowców musieliśmy zorganizować kolejny poziom mistrzostwa. Mam nadzieję, że Listonic towarzyszy Wam podczas zakupów i to dzięki niemu Wasz budżet domowy jest w dobrej kondycji.

Oto lista dziesięciu najlepszych nauczycieli w naszej Akademii

 1. viciu
 2. 20mariika20
 3. tojestto
 4. zyznos 321
 5. g3n1usz
 6. cycku
 7. jutynaaaa
 8. king
 9. bandaid
 10. kokocz88

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim nauczycielom oraz tym najlepszych, którzy zdobyli nagrody. Bardzo dziękujemy za tak liczny udział w naszym konkursie i jeszcze raz gratulujemy. Bardzo nam miło, że chcieliście podzielić się tą tajemną wiedzą z reszta nieświadomych konsumentów 🙂

na1000sposobow.pl

na1000sposobow.pl

Po zakupach zapraszam na nasz Kulinarny Blog http://na1000sposobów.pl po proste przepisy na wyśmienite dania, które przygotujecie w mgnieniu oka 😉 Regularnie do wygrania  kulinarne nagrody.

Pamiętajcie, że zawsze świeże wiadomości ze świata konsumenta znajdziecie na naszym portalu konsumenckim http://poradyspodlady.pl Portal zawiera wiele cennych informacji dotyczących zakupów, praw konsumenta, sposobów na minimalizowanie wydatków oraz różnych ciekawostek ze świata konsumenta.

Dla wszystkich z was zainteresowanych technologiami i mobilnym dostępem do Internetu zapraszam na portal http://jestemmobilny.pl gdzie regularnie przedstawiamy najnowsze informacje z rynku mobilnego, udzielamy porad oraz wskazujemy przydatne każdemu komórko maniakowi programy i gadżety do telefonu.

Z najlepszymi skontaktujemy się mailowo w celu ustalenia szczegółów odbioru nagród.

4 Comments

 1. Nagrodzone zostaną 3 pierwsze miejsca?

 2. Tak, nagrodzone zostaną 3 pierwsze miesca.

 3. Czy wiadomości z powiadomieniem o wygranej zostały już wysłane na maila? Bo w sumie nie wiem, czy zapisał się mój nowy…

 4. @Marika

  Dzisiaj do Ciebie napiszemy, luz 🙂

Comments are closed.

© 2018 #Listonic #ONas

Theme by Anders NorenUp ↑