#Listonic #ONas

Blog firmowy listy zakupów Listonic

Wyniki konkursu choinkowego

14766_104946689522277_100000208400662_135146_2692504_n

Ogłaszamy oficjalne wyniki. Plotki krążyły już od rana. Kto? Jakie nagrody? Jak mu się udało? A kto zainwestował w reklamy i przeinwestował. Podajemy oficjalny, jedyny prawdziwy ranking konkursu.

Miło nam poinformować, że od samego Mikołaja przyszedł list z podziękowaniami. Nie będziemy go tutaj wklejać, bo jest po lapońsku. Powiem tylko, że jest bardzo zadowolony z waszej postawy i jest mu bardzo miło ogłosić, że nagrody za największe choinki otrzymują:

1 ) viciu
2 ) g3n1usz
3 ) sweete
4 ) bke
5 ) justynaaaa
6 ) krzyszu
7 ) bzzzzz
8 ) eduszo79
9 ) teddunio
10 ) dagaa
11 ) lolusia007
12 ) kokocz88
13 ) testerka3
14 ) dzieckokwiatu
15 ) sinfulscholar
16 ) pol3wka

Jak wiecie w naszym konkursie można było wygrać nagrodę nie tylko jako hodowca, liczyła się również odpowiedź na pytanie. „Czy to uczciwe, że Mikołaj przychodzi tylko raz?”

Zebraliśmy ponad tysiąc odpowiedzi. W poniedziałek cała drużyna Listonica dostała wydrukowane odpowiedzi i ruszyła do selekcji.

Dziś odbyło się zebranie na którym wybraliśmy pierwszą szesnastkę

Uwaga: są to nasze subiektywne typ, jak już wspomniałem wcześniej każdy z nas wybrał 16 odpowiedzi a potem demokratycznie wybraliśmy najlepszych. Oto lista szczęśliwców:

Testerka3: Mikołaj jak orgazm powinien być przynajmniej raz dziennie:)

Frostbite : Oczywiście, że to uczciwe. Gdyby Mikołaj przychodził 2 lub więcej razy, kobiety by oszalały. Chciały by od nas facetów 2 razy więcej, bo przecież Mikołaj to też facet. Wszyscy faceci musieliby 2x więcej pracować. Wzrosła by śmiertelność wśród mężczyzn do 30 roku życia. Do roku 2044 spełnił by się scenariusz z „Seks misji”. Jedna wizyta Mikołaja ma swoje uzasadnienie, gdyż pozwala zachować rodzaj ludzki.

Bartyzell : W porównaniu ze śmiercią jest to uczciwe, bo ona też przychodzi jeden raz i to wystarczy :).

Jenny: zakładając, że Mikołaj wciąż przychodzi tylko do grzecznych dzieci – to i tak dobrze, że przychodzi chociaż raz 😉

Słonko 2208: A czy to uczciwe, że muszę tak wcześnie rano wstać?

Dzesika: według mnie ok. ale wytłumaczcie to mojemu synkowi…

Elfek: Pewnie, że nie uczciwe—dlatego postaraliśmy się z mężem żeby do nas Mikołaj przychodził codziennie—no i jest ma już 10 miesięcy:) wstaje  o 3.45 woła o kaszkę, potem kupafon do nocnika i krzyczy radośnie w niebogłosy–ciężko..–ale za to daje nam niebo miłości i radość każdego dnia. Tak kochani to właśnie my mamy prawdziwego Mikołaja:)

Daszek: Oczywiście NIE. Niektórym przydałyby się dwie rózgi na d…ę!

Cherlawazjawa: Jest Pan nie doinformowany bo Mikołaj, a tak naprawdę Likołaj przychodzi za każdym razem gdy używam Listonica, jest to doświadczony pomocnik zakupowy  MOJA PRACA http://img704.imageshack.us/img704/7207/likolaj.jpg

Njet: Tak, bo chłopak cały rok robi na zmywaku w Londynie żeby ten jeden dzień nam porozdawać prezenty. Dobrze, że ma bony z Tesco na paliwo dla Reniferów, bo przynajmniej nie musi zmywać w soboty i niedziele.

Popydo: Absolutnie nieuczciwe jest, że Mikołaj przychodzi tylko raz, ponieważ w tym momencie do czynienia mamy z niesprawiedliwością społeczną. W niektórych kulturach facet wpada raz, w Wigilię, w innych, dwa razy – dodatkowo 6 grudnia. Tak czy siak jest to za mało. Niby tak kocha wszystkie dzieci, a wpada do nich raz w roku? WTF? Wszystko to marketingowa ściema, bo Mikołaj jest sponsorowany przez Coca-Colę, a ta zdecydowała, że w krajach rozwijających się warto zrobić w jednym roku dwie akcje marketingowe z rozdawaniem prezentów. Przecież to nie przypadek, że „”Misiek”” nosi się w kolorach filmowych Coke – czerwonym z dodatkiem białego. Warto też zauważyć przekaz na ten temat ukryty w logo Coca-Coli – jeśli spojrzymy na nie bokiem (tak, żeby pierwsze „”C”” było u góry), zobaczymy, że przedstawia dwie twarze Świętego Mikołaja, przy czym ten na górze pluje na tego drugiego, co sugeruje ignorancję wobec miejsc na świecie, gdzie wpada on tylko raz do roku. To skandal, który – nie wiem, dlaczego – nie został jak dotąd ujawniony publicznie.”

Yamciaj: Do: użytkowników i właścicieli serwisu Listonic.pl, z pełnymi wyrazami szacunku.

Ludzie! Ja rozumiem, dostawać prezenty to radość nie do opisania, ale nie bądźcie już takimi egocentrykami i pomyślcie o innych. Wy myślicie, że zasuwanie w tę i z powrotem cały grudzień i zaspokajanie waszych potrzeb jest przyjemne? Otóż nie! Niniejszym przeklinam dzień, w którym z nadmiaru gotówki postanowiłem porozdawać prezenty dzieciakom z osiedla dwa tysiące lat temu (z hakiem). Ubzduraliśta sobie, żem święty! Od tamtej pory nic, tylko biegać, latać, dawać, w kominy się wciskać. Ja też mam swoje potrzeby. Chcecie wiedzieć, co ja muszę przeżywać co roku w te wasze święta? W niecały tydzień przeczytać wszystkie listy od dzieciaków, biegać po marketach i kupować, pakować w kolorowe papierki (które też kosztują), elfy mi ostatnio strajk urządziły, urlopu macierzyńskiego sobie zażyczyły! Wszystkie! Silnik w wozie mi padł, dzwonki na felgach pordzewiały, płozy naoliwić trzeba, renifery też straciły swą pierwszą świeżość. Mało? Upchać w tym mikrym wozie to wszystko trzeba, pasy asekuracyjne pozakładać. Jak ostatnio to wszystko zapakowałem, to nic w lusterku wstecznym nie było widać. Wiecie, jak łatwo wtedy o wypadek? Może i jestem nieśmiertelny, ale prezenty niestety nie. I coraz większe sobie te prezenty życzycie. Ja nie wiem, tysiąc lat temu to bochen chleba całej rodzinie na święta starczał, a teraz? Telewizory! Konsole! Komputery! Szczęście, że telefony coraz mniejsze robią. Porozwozić to muszę, w jedną noc, jedną, rozumiecie? Błogosławić strefy czasowe, bo inaczej bym na jednym kontynencie się nie wyrobił. I zapylać potem z powrotem, z charczącymi reniferami i pustym bakiem. A potem to myślicie, że co? Mikołaj do ciepłych krajów, odpoczywać jedzie? Otóż nie, drodzy państwo. Ktoś na te prezenty zarobić musi. Płuca wypluwam, jak na cztery etaty w markecie na kasie siedzę. Czemu ja strajku urządzić nie mogę? Powiem wam coś, na zakończenie. Jeśli jeszcze ktoś zada pytanie typu: „”czy to uczciwe, że przychodzę tylko raz?””, nie ręczę za siebie, przyrzekam na moją świętej pamięci prababcię (która to niefortunnie została potrącona przez królewski wóz wiozący tyłek Mieszka Pierwszego w okolicach 998r., niech jej ziemia lekką będzie), prezentów nie będzie, a ja biorę urlop i zrobię sobie imprezę z Presleyem i Riedlem. No, to by było na tyle.

Z poważaniem i pozdrowieniami dla całego gatunku ludzkiego, św. Mikołaj.”

Akinom85: Mikołaj to leniwiec pospolity !!! na siłownie powinien pójść, zrzucić sadełko i częściej prezenty roznosić !!! 😉

Gub33: Oczywiście! Za to nieuczciwe jest, że Pani Mikolajowa nie dochodzi w ogóle

K3nza: A czy byłoby to uczciwe, gdybym wierzyła w niego raz w roku?

Srutututu: Oczywiście, że to bardzo nieuczciwe 😀 Jednak dzięki Listonic przyjdzie do mnie jeszczeeee…… raz i raz i dwa! I wygram karnet na heineken’a 😀 Prawda Mikołaju? :* A spotkanie z twórcami-fanami Listonic to dopiero jest prezent! Wspólne 4 dni heineken’a cudownieeee! Tak tak tak! Marze o tym! W tym roku matura,,, byłby to niesamowity prezent. Może jeszcze dał byś radę załatwić YYYs, Florence and The Machine, Radiohead (wiem wiem, to nierealne), ale skoro Pearl Jam to dlaczego nie Thom? Proponowałabym jeszcze Roisin, The Last Shadow Puppets… etc (co do Coldplay to nie jestem pewna, moze lepiej byłoby oddzielny koncert?). Wiem! Sigur Ros! O tak 😀

Gratulujemy!!

24 Comments

 1. Cos mi sie wydajd ze viciu oszukiwal.

 2. wow 🙂 dzięki 🙂

 3. lukasz

  Luty 3, 2010 at 7:13 pm

  Witam,

  Wszystkie osoby podane w rankingu zostały dokładnie sprawdzone na tę okoliczność 🙂

  Pozdrawiać

 4. czemu nie ma napisane kto co wygrał w liście na wypowiedź?

 5. A kiedy skontaktujecie sie ze zwycięzcami?

 6. Szybko te wyniki. Co do odpowiedzi… pierwsza jest po prostu mistrzowska. 😀 Reszta różnie, niektóre bardzo fajne, inne mniej, ale tak czy inaczej ciekawe.

  Gratki dla zwycięzców. ;]

  btw. jak już jestem przy pracach, moje skromne „dziwadło” : http://pokazywarka.pl/19z4hl/

  Pozdrawiam. 🙂

 7. a dlaczego jedna wypowiedź została nagrodzona 2 razy

 8. lukasz

  Luty 3, 2010 at 9:37 pm

  @j odpowiedzi, które zdobyły nagrody są wymienione w dole posta

  @G. Mieliśmy ubaw czytając wypowiedzi 🙂

  @1 komunikacja już ruszyła. Proszę sprawdzić skrzynkę

  @nat jedna nagroda jest za podlewanie, druga za odpowiedź na pytanie.

 9. chyba do końca zrozumiał Pan mojego pytania.. Czytałam to co napisali zwycięscy i nieda się ukryć że osoba o nicku Słonko 2208 i Dzesika napisały identyczne prace cytuje „według mnie ok ale wytłumaczcie to mojemu synkowi… ”

  chyba że po prostu pomyliliście się w publikacji…

 10. Słonko 2208: według mnie ok ale wytłumaczcie to mojemu synkowi…

  Dzesika: według mnie ok. ale wytłumaczcie to mojemu synkowi…

 11. oj dziękuje za nagrodę jak za tak ponury komentarz to trzecie miejsce nie jest chyba tak złe 🙂

 12. Witam,

  Dziękuję za czujną obserwację.
  Odpowiedź jest już poprawiona.

  Pozdrawiam

 13. Coś mi się wydaje że nie dokładnie sprawdziliście kto nabijał ścieme. Moje drzewko (po sprawdzeniu) ma 37m a tak na prawdę powinno mieć max 5 🙂

 14. @Mistic92

  Choinki, które ni e były brane pod uwagę nie były czyszczone.

  Pozdrawiam

 15. NA jakiej podstawie wybierane były choinki które niby nabijały sobie wysokosc ?

 16. A gdzie można zobaczyć jakie miały wysokości wygrane choinki ?

 17. @ppp

  Obowiązuje od 18.12.2009 od godziny 17.30.
  Jeśli wykryte zostanie, że użytkownik stosuje techniki, które powodują, że jego choinka rośnie, w sposób niezgodny z regulaminem, wszystkie punkty które zostaly użytkownikowi naliczone od dnia obowiązywania tego punktu zostaną anulowane.

  Wszystkie wejścia nieregulaminowe, np. tworzone przez roboty internetowe są na tej podstawie kasowane.

  Znajomy (Polecony) – osoba fizyczna, nieposiadająca Konta w Serwisie Listonic, której Uczestnik Konkursu poleca Listonic

  Pozdrawiam

 18. @ Magda MM

  Aby zobaczyć wysokość choinek należy wejść na profil konkretnego użytkownika http://listonic.pl/myprofile/choinka . Podaję 3 pierwsze miejsca. Potem proszę zastosować moją metodę w miejsce myprofile, proszę wpisać nazwę użytkownika, którego choinkę chcesz sprawdzić
  1. 1012 m
  2. 564
  3. 389

  Pozdrawiam

 19. kiedy beda nagrody wysyłane?

 20. @kinga

  Hej, dzisiaj zaniosłem na pocztę masę paczek, zostały dwie nagrody do wysłania, które wyślę w poniedziełek.

  Pozdrawiam.

 21. Witam.
  Czy komuś udało się zareestrować w sklepie milena bielizna?

 22. Witam,

  proszę przesłać na adres llesniak(na)listonic.pl
  szerszy opis problemu

  Pozdrawiam

 23. pfff alwe nagrode dostałam jakiegos badziewnego kundla… maskotka taka ze dala psu, i to niby mialo byc za 50 zł he niezle sciemy,

 24. Ogolnie konkurs do d..y! Amatorszczyzna, scinali moja choinke i dokladnie nie potrafili wyjasnic dlaczego, pozdrawiam autora.

1 Pingback

 1. Anonim

Comments are closed.

© 2018 #Listonic #ONas

Theme by Anders NorenUp ↑